074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

איתור ליקויי בניה

בין אם ערכתם שיפוץ גדול ובין אם אתם בונים בית חדש, מגיע לכם לקבל תמורה מלאה על הכסף שלכם. תמורה מלאה זה אומר בית יציב וכזה שעומד בתקני הבנייה, בית ללא ליקויים ובעיות, ואם יש כאלו אתם צריכים לדעת עליהם כמה שיותר מהר. למה? כי לא תוכלו לבוא בטענות לאחר זמן מה, ומיד לאחר סיום הבנייה זה הזמן לבדוק את הנכס ולהתלונן בפני הקבלן בכדי שהוא יבצע את התיקונים הדרושים.

השקעתם מספיק בבית וסביר להניח שזו ההוצאה הגדולה ביותר שלכם בחיים, ואין שום סיבה שלא תקבלו את מה שמגיע לכם אל מול הכסף שלכם. חשוב לא פחות הוא עניין הבטיחות, עניין שצריך להתייחס אליו בכובד ראש וליקויי בנייה הם הדבר הראשון שצריך להתייחס אליו לשמירה על רמת בטיחות גבוהה.

בדיקת ליקויי בנייה – לבית אסתטי, תקין ובטוח למגורים.
ההתייחסות פה היא לבית מגורים אך כמובן שהכוונה היא לכל מבנה שהוא שזה עתה סיימם לבנות. גם אם זו חנות, מפעל או כל נכס אחר שלכם, אתם חייבים לבצע בדיקה לאיתור ליקויי בנייה בשביל שתקבלו את מה שמגיע לכם. 
אתם לא רוצים להיכנס לבית עם מרצפות שבורות, עם קירות עקומים או עם פאנלים מתקדמים גם אם הבעיה היא רק אסתטית, ואתם בטח לא רוצים להיכנס לבית עם מרפסת לא תקנית, עם מדרגות בין הקומות שלא בנויות ברמה בטיחותית מספקת או כל ליקוי אחר. בדיוק בשביל זה יש מהנדסים ואנשי מקצוע מומחים, ובדיוק בשביל זה יש את חברת "איזוביט".

עם "איזוביט" תהיו בראש שקט.
אז למה לבחור דווקא בחברת "איזוביט" לאיתור ליקויי בנייה? כי "איזוביט" היא חברה עם ניסיון רב, חברה שמעסיקה אנשי מקצוע שעושים את עבודתם המקצועית כבר משנת 2007 ולא מפסיקים לקבל על העבודה שלהם פידבקים חיוביים. "איזוביט" היא חברה בה מקצועיות ואמינות הם לא מהפה ולחוץ, אלא ככה החברה מתנהלת כל הזמן לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלה ובשביל שהם לא יפסידו מערך הבית או יגורו במבנה עם ליקויים בטיחותיים.

לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר!
  בדק בית          איתור ליקויי בניה          ביקורות מבנים          בדיקת נזילות ורטיבות          פיקוח בנייה          בדיקת קרינה ורעש סביבתי          מהנדס בדק בית       
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם