074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

איתור ליקויי בנייה

מאמרים:

עוברים לדירה חדשה? מזל טוב! בכדי לעשות את המעבר לדירה החדשה בצורה רגועה, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע המתמחים באיתור ליקויי בנייה. קניית דירה ישנה או חדשה כרוכה בהוצאות רבות. אחד הדברים שנרצה למנוע הוא הוצאות נוספות בעת הכניסה לדירה. ליקויי בנייה יכולים להופיע בדירות חדשות מקבלן ובדירות ישנות. אם לא נבצע איתור ליקויי בנייה יתכן ונגלה באיחור תקלות תשתית משמעותיות שיגדילו את מחיר קניית הדירה בעשרות אחוזים.

ליקויי בנייה רטיבות ונזילות במבנה

האם כדאי לחשוש מקניית דירה? התשובה היא בהחלט לא. היום, עם פיתוח האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים, ניתן לעשות בדיקות לפני קניית הבית ולוודא שאין ליקויים חמורים שיכולים לעלות לבעלי הבית החדשים הרבה מאוד כסף. אחת הבדיקות הקשורות לאיתור ליקויי בנייה היא בדיקת ליקויי בנייה רטיבות ונזילות. ליקויי בנייה רטיבות קשורים למערכת הצנרת ותיקון שלהם, לאחר הכניסה לדירה, עלול לעלות אלפי שקלים בשבירת קירות ומרצפות.
 
כאמור, גם בדירות ישנות עלולים להתגלות ליקויים. בעיות כגון נזילות בצנרת, חיבורים לא תקינים לדוד השמש, צנרת סתומה ורטיבות בקירות ובתקרה יכולות לעלות לבעלי הבית החדשים הרבה יותר ממה שתיכננו להוציא על קניית הדירה. לכן, יש חשיבות בבדיקת ליקויים על-ידי אנשי מקצוע, ולקנות את הדירה בראש שקט ורגוע.

ליקויים בדירה מקבלן

דירות מקבלן נחשבות לדירות איכותיות המגיעות עם מפרט עשיר ומעודכן. למרות העיצוב המרשים של דירות חדשות מקבלן והשירותים הנלווים לדירה כגון לובי מפואר, חניון מקורה ומעליות מהירות עדיין ניתן למצוא ליקויי בנייה רבים בדירות הללו. לעיתים, ניתן לראות את הליקויים רק בימי חורף כשיש נזילות ממקומות שונים בדירה. דיירים רבים מגיעים למצב של חוסר אונים מול ליקויים בדירה מקבלן. בכדי למנוע מצבים מהסוג הזה, חברת איזוביט הישראלית מספקת ללקוחותיה שירות איכותי של איתור ליקויים בדירה מקבלן ואיתור ליקויי בנייה בדירות ישנות ובמוסדות.

איתור ליקויי בנייה בעזרת צוות חברת איזוביט

צוות חברת איזוביט יעזור לכם לבצע את הרכישה המשמעותית ביותר בחייכם בצורה רגועה ושקטה. צוות חברת איזוביט מגיע לדירה לבצע בדיקות לפני קניה ומספק לכם מידע מדוייק לגבי ליקויי בנייה. איתור ליקויי בנייה מומלץ לעשות רק עם חברת איזוביט. 
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם