074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

איתור נזילה בצנרת

מאמרים:

האם יש לכם נזילה בצנרת הבית? בכדי לתקן נזילה בצנרת הבית, איש מקצוע צריך למצוא את מקור הנזילה. רטיבות באיזור מסויים בבית לא מאפשרת לדעת בוודאות שהנזילה מתחילה מאותו איזור. לכן, פותחו טכנולוגיות חדשות ומתקדמות אשר מאפשרות לאנשי המקצוע לזהות את מקור הנזילה ללא צורך בשבירת קירות או מרצפות מיותרות. היום, איתור נזילה בצנרת מתבצע בעזרת ציוד מתקדם המאפשר גילוי יעיל ונקי של איזור הנזילה.

בדיקת לחץ מים בבית

אם אנחנו נתקלים בזרם חלש שיוצא מברז אחד בבית, כדאי לבדוק אם ישנה תקלה הגורמת לזה. בדיקת לחץ מים בבית היא חשובה מכמה בחינות. בדיקת של לחץ מים מאפשרת לגלות אם התקלה שיש לנו בבית או בדירה היא נקודתית או קשורה לכל מערכת המים בבית. אם יחס לחץ המים בין איזורי הבית אינו מאוזן יתכן שישנה נזילה שלא ניתן לראות הגורמת לתקלה. בעזרה בדיקה זו אפשר לפתור תקלות שיכולות להיגרר לבעיות אינסטלציה חמורות בהמשך. מניעת תקלות אינסטלציה היא חשובה וחוסכת הוצאות מיותרות.

גילוי נזילות מים בדירות ובתים פרטיים

האם נזילות מים מתרחשות בדירות ובבתים ישנים בלבד? התשובה היא בהחלט לא. לעיתים, ניתן למצוא בדירות ובתים חדשים מקבלן נזילות מים ובעיות של לחץ מים בברזים.

בדיקות לגילוי נזילות מים רלוונטיות לדירות ובתים חדשים ומאפשרות למצוא תקלות שהקבלן צריך להיות מודע להן.

בדיקת נזילות ורטיבות על-ידי חברה

מי רשאי לבצע בדיקת נזילות ורטיבות? חברה בעלת האמצעים הטכנולוגיים לבדיקת נזילות ורטיבות יכולה לבצע את הבדיקה באופן מקצועי ולאפשר לבעל הדירה או הבית לחסוך כסף רב ולמצוא את מקור הבעיה. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם איתור נזילה בצנרת הבית, אתם מוזמנים לפנות לחברה המקצועית ביותר בתחום - חברת איזוביט.

איתור נזילה בצנרת דרך חברת איזוביט

חברת איזוביט מספקת ללקוחותיה בדיקות נזילות ורטיבות כבר מעל 12 שנה. מאות לקוחות החברה נהנים משירות מקצועי, מהיר ויעיל המאפשר לגלות תקלות של לחץ מים ונזילות. צוות החברה מנוסה בתחום התשתיות לבית ולכן בדיקות לאיתור נזילה בצנרת יכולות להתבצע על-ידי חברת איזוביט גם עבור דירות ובתים חדשים שרק עתה סיימו את  בנייתם. 
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם