074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

איתור נזילות במצלמה טרמית

מאמרים:

מהי הדרך הטובה ביותר לאיתור נזילת מים בבית? עם הטכנולוגיות המתקדמות אשר קיימות היום, ניתן לבצע איתור נזילות בבית ללא שבירה וקידוח בקירות ובריצפה.

איך איתור נזילת המים מתבצע? חברה מקצועית המחזיקה ציוד לאיתור נזילות תשתמש במצלמה טרמית לאיתור הנזילה. איתור נזילות במצלמה טרמית נעזר בטכנולוגייה מתקדמת של חום וקור. במצלמה הטרמית נעשה שימוש בקרינת אינפרא-אדום המאפשרת מיפוי כל אובייקט לפי טמפרטורה. במצלמה הטרמית ניתן לזהות איזורים קרים יותר בתוך הקירות והמרצפות משאר איזורי הבית, מה שמעיד בדרך-כלל על נזילה באיזור הקר יותר.  

איתור נזילה בתקרה

מלבד איתור נזילות במצלמה טרמית למרצפות ולקירות, ניתן היום לבצע גם איתור נזילה בתקרה על-ידי המצלמה הטרמית. באמצעות המצלמה הטרמית ניתן לזהות במהירות נזילות מהתקרה ולדעת באיזה מקום יש לקדוח בכדי לתקן את התקלה במהירות.

בדיקת רטיבות בציוד מתקדם

ישנן דרכים נוספות לבדיקת רטיבות בצנרת הבית, מלבד איתור נזילות במצלמה טרמית. מכשיר נוסף המשמש לבדיקת רטיבות הוא מכשיר אקוסטי לאיתור מדוייק של נזילה בבית, ומתאים לצנרת חיצונית ופנימית. מכשיר זה מצטרף למכשירים נוספים בטכנולוגיה מתקדמת, כגון מכשיר קורלציה למדידת נזילות במערכת חיצונית ומכשיר לאיתור נזילה המשתמש בגז בכדי לזהות מיקום של דליפת מים בצנרת הפנימית והחיצונית. 

איתור נזילות מים בבית על-ידי חברה מוסמכת

בכדי לבצע איתור של נזילות בבית יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום איתור נזילות מים. כאמור, לחברה המתמחה בתחום יש את כל הציוד הטכנולוגי הנדרש למציאת מיקום הנזילה. איתור של נזילות הוא קריטי במצב של נזילה ממקור לא ידוע. אם אתם מחפשים אנשי מקצוע שיבצעו איתור נזילות מים בבית שלכם, אתם מוזמנים לפנות לחברת איזוביט הוותיקה.

איתור נזילות במצלמה טרמית על-ידי חברת איזוביט

חברת איזוביט הישראלית מספקת שירותי בדיקה ואיתור נזילות לאנשים פרטיים ולעסקים כבר מעל עשור. חברת איזוביט מתמחה בשימוש בציוד טכנולוגי מתקדם המאפשר איתור מדוייק של המקור לנזילה או הרטיבות בבתים ומבנים של עסקים פרטיים. בכדי למנוע מהנזילה להתפשט ולפגוע בשלד ובקירות המבנה, מומלץ לכם לפנות בהקדם לצוות חברת איזוביט ולקבל שירות אישי, מקצועי ואמין עד למציאת מקור הנזילה בביתכם.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם