074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

איתור נזילות

מאמרים:

איתור נזילות הינו קריטי במיוחד בכל מבנה שהוא, על מנת למנוע נזקים עתידיים. תופעת הנזילות הינה נפוצה בהחלט, וניתן למנוע אותה בקלות יחסית, באמצעות איתור נזילות על ידי איש מקצוע מנוסה, אשר עבר התמחות בתחום ומחזיק בניסיון רב. נזילות יכולות לגרור עימן מגוון תופעות כגון ריקבון, טחב, כתמים, ולעיתים אף סכנה ממשית למבנה עצמו, הן מבחינת האיטום שלו והן מבחינת החוזק והעמידות שלו. התפקיד המרכזי של איתור נזילות הינו למעשה להקדים תרופה למכה, ולאפשר תיקון מלא של כל תקלה וליקוי אשר קיים במבנה. כמו כן, מומלץ לערוך בדיקה של איתור נזילות אך ורק על ידי חברה אשר מתמחה בתחום ומחזיקה באנשי המקצוע הטובים ביותר. איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד.

כיום החברה לגאה להתמחות בבידוק, בקרה, איתור נזילות, איתור נזילות במצלמה טרמית, איתור נזילות מים, איתור ליקויים, פיקוח וייעוץ ולא מבצעת עבודות בניה ושיפוץ וזאת כדי להתמקד במומחיות שלה, בתחום הבדיקות. בניגוד לחברות אחרות, החברה דוגלת בשירות גם לרשויות ולמוסדות, דבר אשר מעיד על מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, החברה מעניקה שירות גם ללקוחות פרטיים אשר צריכים שירות חד פעמי. 

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות במצלמה טרמית הפך להיות נפוץ במיוחד, בעקבות היעילות של שיטה זו. אין ספק כי נזילות בבית הינה סיטואציה לא נעימה אשר כל אחד מאיתנו ירצה להמנע ממנה. איתור הנזילה באמצעות מצלמה הינו תהליך פשוט, אפקטיבי ומקצועי. למעשה, באמצעות הפרש הטמפרטורה, המצלמה מצליחה לאתר את מקור הנזילה, ובכך מאפשרת לבעל המקצוע לטפל בבעיה באופן ממוקד ויעיל במיוחד. כמו כן, המצלמה בעלת יכולות מתקדמות ויכולה לזהות צינורות מים אשר נמצאים מתחת לשכבה של בטון או מרצפות. 

איתור נזילות מים

איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד. כיום החברה לגאה להתמחות בבידוק, בקרה, איתור נזילות מים, איתור ליקויים, פיקוח וייעוץ ולא מבצעת עבודות בניה ושיפוץ וזאת כדי להתמקד במומחיות שלה, בתחום הבדיקות. 
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם