074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקה תרמית

מאמרים:

מים הם מצרך נחוץ ואחד מתנאי הקיום הבסיסיים. אבל כאשר מים יוצאים מכלל שליטה ומגיעים למקומות שצריכים להיות יבשים זה עסק ביש. רטיבות במבנה הוא גורם מזיק שטומן בחובו הרבה מאוד הרס ונזקים. היות שכך חשוב לערוך בדיקה תרמית במבנה. הבדיקה נועדה לוודא כי כל חלקי המבנה יבשים כנדרש, ואין תופעה של חלחול נוזלים למקומות שאמורים להיות יבשים. בדיקה תרמית מקצועית תבדוק את המבנה על כל חלקיו כדי לאתר נזילה או רטיבות אם קיימים.

בדיקת נזילות טרמית

בעבר הייתה פעולת איתור נזילות מורכבת ביותר. היא הייתה כרוכה בפעולות הרס וחציבה וכמובן המון אבק והוצאות כספיות. אך כיום יש מענה מקצועי ומתקדם שנועד לאפשר לאתר נזילות ולגלות אם קיימת רטיבות בלי לשבור ולהרוס. כיצד? באמצעות בדיקה תרמית. בדיקה זו מתבצעת עם מצלמה טרמית אשר תפקידה לזהות רטיבות או לחות שקיימת במבנה. בין אם מדובר על לחות בעומק הקיר ובין אם אלו מים במרתף הבניין - בדיקה תרמית מאפשרת זיהוי מדויק ומהיר ללא חציבה וחפירה במבנה. בדיקת נזילות טרמית מתבצעת על ידי חברות בדק בית.

בדיקת נזילות ורטיבות

היות ורטיבות הוא עניין מסוכן למבנה והנזקים הולכים ומחמירים עם הזמן, חשוב לטפל בעניין בהקדם האפשרי. אז אם אתם חוששים לגורל המבנה שלכם, אם הנכם סבורים כי קיימת נזילה של מים ואינכם יודעים את מקורה - נכון לפנות אל חברת איזוביט. זו החברה המובילה והמקצועית בתחום בדיקה תרמית, והיא זו שתוכל לבצע עבורכם בדיקת נזילות ורטיבות. בהסתמך על הידע המקצועי ועם כל המכשור העכשווי מבצעת החברה בדיקה תרמית יסודית ומקצועית שמעלה בפניכם את הנתונים המדויקים.

איתור נזילות תת קרקעיות

אם אתם חוששים כי במבנה יש נזילה תת קרקעית, אם אתם סבורים כי חשוב לבחון את המצב של המבנה ולאתר נזילות שקיימות, מומלץ לכם לפנות אל חברת איזוביט. מדובר על חברה מקצועית ומומחית בתחומה. החברה מבצעת בדיקת נזילות טרמית עם המון ידע מקצועי ומיומנות רבה אשר היא רכשה במהלך השנים. כל הלקוחות של החברה חשים ביטחון במהלך ביצוע העבודה והם רגועים כי בדיקת נזילות ורטיבות מתבצעת במקצועיות רבה. אכן, לא כל חברה יכולה לבצע איתור נזילות תת קרקעיות במקצועיות רבה. אם אתם רוצים להיות בטוחים ורגועים פנו אל חברת איזוביט עבור איתור נזילות תת קרקעיות. רק כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי המבנה שלכם נבדק ביסודיות! 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם