074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקות רעש סביבתיות

מאמרים:

רעש מהווה גורם מזיק ומטריד. חשיפה ממושכת לרעש עלולה לפגוע בשמיעה וכמובן שבאיכות החיים וביכולת לנהל סדר יום תקין על פי הצרכים האישיים. כדי למנוע מצבים בהם הבית שלכם חושף אתכם לרעש עוצמתי יש לבצע בדיקות רעש סביבתיות. מדובר על בדיקה מקצועית שנועדה לבחון האם הרעש שקיים במקום חריג בעוצמתו. בדיקות רעש סביבתיות מבצעים גם במקומות עבודה, במבנים מוסדיים כמו בתי חולים ועוד. בדיקות רעש סביבתיות מתבצעות באופן מקצועי והמסקנות מדעיות ומדויקות.

בדיקת רעש סביבתי

החיים בעידן שלנו עושים שימוש רב במכונות ובמכשירים מסוגים שונים. הכלים הללו נועדו להקל מעלינו את החיים ולאפשר לנו לבצע משימות שלא היינו יכולים לבצע בלעדיהם. אך הללו טומנים בחובם גם נזקים. הם יוצרים רעש במהלך הפעילות שלהם וגורמים לנו לנזקים לא מעטים. בין אם מדובר על מזגנים ובין אם אלו כלים כבדים או מכשירים אחרים. כדי לבדוק האם רמת הרעש סבירה ולא חורגת מגבולות המותר יש לבצע בדיקות רעש סביבתיות. הבדיקות הללו יקבעו מהי מידת הרעש במבנה המדובר. כדי לבצע בדיקת רעש סביבתי יש לפנות אל חברה מקצועית המתמחה בתחום של בדיקות רעש סביבתיות.

בדיקת רעש מזגנים

קבלו את חברת איזוביט. החברה המקצועית והמובילה ביותר בתחום בדיקות רעש סביבתיות. זו חברה מומחית בתחום אשר מציעה שירותי בדיקת רעש סביבתי ללקוחות מוסדיים, לרשויות מקומיות וגם ללקוחות פרטיים. השירות של החברה מתאפיין במקצועיות רבה ובמכשור מתקדם שמאפשר להסיק מסקנות מדויקות. כמו כן מתחייבת החברה להגיש עם סיום ביצוע בדיקת רעש מזגנים דו"ח מפורט ובו כל המסקנות שעלו במהלך ביצוע בדיקת רעש מזגנים.

מדידת רעש מזגנים

במידה ונוצר אצלכם צורך לבצע מדידת רעש מזגנים ואתם לא יודעים אל מי לפנות כדי לבצע את המדידה הזו, כדאי לכם להכיר את חברת איזוביט. בואו לשמוע מהלקוחות המרוצים שלה על השירות ועל המענה בעת הצורך. אכן, מדובר על חברה מקצועית ומובילה אשר שמה את הלקוחות מול עיניה, ועושה כל מאמץ לבצע את הבדיקות ואת המדידות לשביעות רצונם. מתוך מטרה לאפשר לכל אחד לדעת את אשר לפניו ולספק לו את כל המידע הנחוץ בצורה מדויקת ביותר, מבצעת החברה מדידת רעש מזגנים במיומנות רבה. המדידה תעלה את הנתונים ותציב את המציאות הקיימת מול עיניהם של הגורמים המתאימים. כך ניתן לדעת מה יש לעשות וכיצד לפעול על מנת לתקן חריגות ולהתאים את המבנה לשימוש הנדרש.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם