074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקת דירה לפני קניה

מאמרים:

מה הכי חשוב לדעת לפני שקונים דירה? מצאתם את הדירה המושלמת בשבילכם ובשביל הילדים, המיקום הוא מצויין ויש בתי ספר קרובים. האם זה מספיק בכדי לבחור בדירה שמצאתם? גם אם הדירה נראית מצויין אנחנו צריכים לוודא שאין תקלות החבויות מתחת לקירות, לריצפה ולתיקרה. היום ניתן לגלות תקלות הקשורות לצנרת בעזרת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים וללא קידוח בקירות ובמרצפות הבית. בדיקת דירה לפני קניה מתבצעת על-ידי חברה המתמחה בביקורות מבנים ובליקויי בנייה.

בדיקת רטיבות בדירה

אחת הבדיקות החשובות הנכללות בבדיקת דירה לפני קניה היא בדיקת רטיבות בדירה. בדיקת רטיבות בדירה ובדיקת נזילות בצנרת מתבצעת על-ידי מצלמה טרמית ומכשירי סריקה נוספים המאפשרים לבעלי המקצוע לגלות האם יש נזילה בצנרת החיצונית ובצנרת הפנימית. בדיקה זו היא חשובה לקניית דירה ישנה וחדשה. דירות חדשות מקבלן לא מייצגות דירות תקינות, ולפני הקנייה חשוב לדעת מה התקלות בכדי לא לשלם על זה אחר-כך בסכומים גדולים של תיקונים ושבירת מרצפות וקירות, בעיקר כשזו דירה חדשה שאף דייר לא גר בה.
 

בדיקת חשמל בבית

בדיקה חשובה נוספת המתבצעת לפני קניית דירה היא בדיקת חשמל בבית. את הבדיקה מבצע חשמלאי מוסמך המנוסה בביקורות מבנים ומכיר את הדו"חות על פיהם צריך לנהוג בעת בדיקת חשמל בבית.
 

בדיקת לחץ מים

כחלק מבדיקת נזילות ורטיבות בדירה, אנשי המקצוע המתמחים בליקויי דירה מבצעים בדיקת לחץ מים בברזים. לחץ מים לא מאוזן מעיד על תקלה או חוסר תקינות בבניית המערכת המובילה מים לדירה. בנוסף, לחץ מים חלש באיזור מסויים יכול להעיד על נזילה פנימית בתוך הקירות או המרצפות שלא ניתן לראות אותה. אם אתם לפני רכישת דירה, חשוב שתפנו לחברה המבצעת בדיקת דירה לפני קניה ולוודא שאין ליקויי בנייה או תקלות בתשתית ובצנרת היכולות להגיע להוצאות עצומות לאחר קניית הדירה.

בדיקת דירה לפני קניה עם צוות חברת איזוביט

חברת איזוביט מתמחה ומבצעת בדיקת דירה לפני קניה לאלפי לקוחות ברחבי הארץ. משרדי החברה נמצאים במיקום מרכזי ברחוב דרך השלום 10 בעיר תל אביב וניתן לקבל מצוות החברה שירות מקצועי שידאג לספק לכם את כל הבדיקות הדרושות בדרך לקניית הדירה המושלמת שלכם.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם