074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקת דירה

מאמרים:

אתם נכנסים אל תוך הדירה. פעמים הכול נראה תקין ופעמים אתם חשים מיד בריח של טחב שעולה באפכם. מה באמת מצב הדירה? האם הצנרת תקינה? התשתיות במצב הולם וראוי לשימוש? לכל השאלות הללו אתם צריכים לקבל תשובה. ואותה אתם יכולים לקבל רק באמצעות חברה מקצועית אשר מספקת שירותי בדיקת דירה. החברות המתמחות בתחום בדיקת דירה מכירות את הנהלים ואת התקנים, הן מעיינות בחוזי הרכישה ובכל הסעיפים ועורכות את הבדיקות על פי הנתונים הללו. המטרה היא לערוך בדיקת דירה יסודית שתאתר כל ליקוי שקיים בדירה.

בדיקת רטיבות בדירה

תהליך הבדיקה כולל מספר שלבים אשר כולם חותרים לאתר כשלים ולזהות ליקויים. כאשר השלב הסופי של בדיקת דירה הוא שלב עריכת הדו"ח. זה השלב בו החברה מגישה ללקוח את הדו"ח המפרט את הכשלים הקיימים בדירה. גם במקרה בו יש רטיבות תתבצע בדיקת רטיבות בדירה. בדיקה זו הינה ממוקדת ומטרתה לאתר את מקור הנזילה, חברות בדיקת דירה מציעות גם שירות זה ומבטיחות כי כל נזילה תאותר במהרה.

בדיקת לחץ מים בדירה

כאשר נכנסים לגור בבית אי אפשר לבדוק את כל הנתונים באופן עצמי. לדוגמה, בדיקת לחץ מים בדירה. כדי לאפשר שימוש נוח ותקין צריך להיות זרם תקין של מים. לא נעים להיכנס למקלחת ולגלות כי במקום זרם עוצמתי של מים מטפטפות להן טיפות של מים בקצב איטי... חברות בדיקת דירה מבצעות גם בדיקת לחץ מים בדירה וזאת כדי לבדוק האם זרם המים תקין.

איתור נזילות מים בבית

האם יש בבית נזילות? האם במקומות נסתרים יש צינורות שהתפוצצו או מי גשמים שמצליחים לחדור פנימה? איתור נזילות מים בבית זו בדיקה מקיפה אשר ביכולתה לסקור את הבית על כל חלקיו ולאתר את הנזילות אם ישנן. אם אתם חוששים שיש נזילות בבית, אם אתם סבורים שלפני רכישת הבית חשוב לבדוק ולערוך בדיקה מקצועית כדאי לכם להכיר את חברת איזוביט. החברה המובילה בתחום בדיקת רטיבות בדירה. חברה זו מובילה עם צוות מקצועי ומיומן אשר מכיר את התחום לעומקו. כמו כן צברה החברה ניסיון רב בשירות אותו היא סיפקה ללקוחות פרטיים לצד רשויות מקומיות ולקוחות מוסדיים. כל הלקוחות ממליצים בחום על איזוביט כעל חברה מקצועית ומומלצת עבור איתור נזילות מים בבית, ביצוע בדיקות לפני מסירת דירה, איתור כשלים בבניה ועוד. היו גם אתם מרוצים מחברה מקצועית שמספקת שירות מושלם!
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם