074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקת מבנה

מאמרים:

המבנה עומד על תילו. המראה מרשים והכול נראה נפלא. האם מתחת לפני השטח גם הכול נהדר? האם כל התשתיות ועבודות היציקה נעשו כנדרש? האם המבנה בטיחותי ותקין ומאפשר שימוש תקין כנדרש על פי התקנים? לשאלות אלו אין לאדם הפרטי תשובות משלו. אך חשוב כי הוא ימצא תשובות לתמיהות הללו, כדי להיות בטוחים שנכון לרכוש את הבית, על מנת לוודא כי הבניה התבצעה כיאות ואין כל ליקויים במבנה. בדיקת מבנה מקצועית תבחן את המבנה ותחתור לגלות ליקויים במידה וישנם במבנה. בדיקת מבנה בוחנת את המבנה מבחינות שונות ומעלה את כל המסקנות בדו"ח מפורט.

בדיקת בניה

בדיקות ליקויי בנייה יש לבצע בהזדמנויות שונות. אחת מהן היא לאחר תהליך של בנייה. בין אם מדובר על בניין מגורים ובין אם זה מבנה מוסדי או כל מבנה אחר – עם תום תהליכי הבנייה חשוב לערוך בדיקה מקיפה אשר תבחן את המבנה על כל היבטיו, ותוודא כי כל תהליכי הבנייה נעשו כיאות והמבנה עונה על דרישות התקן. מלבד זאת יערכו בדיקת מבנה אשר מטרתה לבדוק האם כל הסעיפים המפורטים בחוזה יושמו בפועל. היות ואדם פרטי אשר אינו מתמצא בתחום הבנייה לא יכול לראות בעיניו ולגלות כשלים שונים. הוא לא מתמצא בחומרי הגלם השונים ולא מבדיל בין החברות השונות. היות שכך חשוב להביא לשטח חברה מקצועית שהיא זו שתהיה אחראית על ביצוע מקצועי של בדיקת בניה.

ביקורת בניה

ביקורת בניה נעשית הן עם סיום הבניה והן במהלך תהליכי הבנייה. הביקורת נועדה לבדוק כי במהלך הבנייה מבצעים את התהליכים השונים כיאות. שכל פעולה נעשית על פי התוכניות ואין חריגות או טעויות. כדי להיות בטוחים שאתם מפקידים את המבנה ואת תהליכי הבנייה בידיים מקצועיות כדאי לכם להכיר את חברת איזוביט - ביקורת בניה. מדובר על חברה מקצועית ומובילה בתחום בדיקת מבנה. החברה מובילה בענף ביקורת בניה והיא מציעה שירות מקצועי ואמין ביותר ללקוחותיה. החברה מספקת שירותי בדיקת מבנה ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מוסדיים ולרשויות.

איתור ליקויי בניה

אם הסתיימה הבניה ואתם רוצים להיות בטוחים שכל התהליכים בוצעו כיאות וקבלתם לידיכם בית תקני והולם על פי כל הפרטים שנרשמו בחוזה, חשוב לבצע בדיקת מבנה. ההמלצה שלנו היא לפנות אל חברת איזוביט איתור ליקויי בניה כדי לקבל פרטים על התהליך ועל השירות. החברה תבצע עבורכם בדיקת בניה ותסקור את המבנה כולו. לאחר איתור ליקויי בניה יירשם הדו"ח המפורט.


 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם