074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקות נזילות ורטיבות

אם אתם עומדים לבנות בית בכל סדר גודל שהוא, כדאי לכם לשקול פיקוח בנייה. בניית בית היא לרוב האנשים ההוצאה הגדולה ביותר שהם יוציאו בחייהם, הפרויקט המורכב ביותר והמשמעותי ביותר שיהיה להם והוא חייב להתנהל ולהסתיים בצורה טובה. פיקוח בנייה הוא משהו שעוד ועוד אנשים מבינים את הצורך בו, עוד ועוד אנשים שעומדים בפני פרויקט כזה שוקלים אותו מכיוון שהם צריכים מישהו שיפקח עין על הבנייה, מישהו שייצג את הצד שלהם אל מול הקבלן וישמור על האינטרסים שלהם.

פרויקט מורכב שאסור לעשות בו טעות...
בניית בית היא אם כן תהליך מורכב. יש בו מערכות שלמות שנבנות מאפס, מערכות כמו חשמל, אינסטלציה ואחרות, יש בו יסודות ויש בו קירות שיחזיקו את המבנה על כנו, יש בו חלונות, דלתות ועוד אלמנטים רבים שמרכיבים אותו וכל פרט ופרט הנדסי כזה צריך עוד עין, מכיוון שכל טעות הן בתכנון והן בבנייה יכולה להיות קריטית. במקרה הטוב, מי שגר במבנה יסבול מאי נוחות או מאסתטיקה לקויה ובמקרה הרע, הוא יגור במבנה מסוכן שלא עומד בתקנים ולא נבנה מחומרים מורשים כמו גם לא ברמת האיכות הדרושה.


פיקוח בנייה בא למנוע את זה. עצם זה שמפקח בנייה נמצא באתר ובוחן כל הזמן את הדברים, גורם לקבלן לא "לעקוף", לא לנסות לחסוך על חשבון הלקוח שלו אלא הוא חייב לבצע את העבודה כמו שצריך. מפקח הבנייה אמור לשאול שאלות, לבחון כל דבר שלא נראה לו ולשמור כאמור על האינטרסים של בעל הבית שנבנה.
 

"איזוביט" – פיקוח בנייה ברמה הגבוהה ביותר
"איזוביט" היא חברה שמספקת שלל שירותים מתחום הבנייה כמו שירותי בדק בית, בדיקת נזילות ורטיבויות כמו גם שירותי פיקוח בנייה. צוות החברה הוא צוות מקצועי ומיומן, צוות איכותי שעושה את עבודתו כבר שנים רבות על הצד הטוב ביותר. מפקחי הבנייה מטעם חברת "איזוביט" הם מפקחים בעלי ניסיון רב, מפקחים שהתמחו במגוון רחב של מבנים והם מכירים את התקנים ואת הנהלים השונים הרלוונטיים.

צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

 
  בדק בית          איתור ליקויי בניה          ביקורות מבנים          בדיקת נזילות ורטיבות          פיקוח בנייה          בדיקת קרינה ורעש סביבתי          מהנדס בדק בית       


מבצע מיוחד:

איתור נזילות

750 ₪!


החל מ -

 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם