074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדיקת קרינה ורעש סביבתי

למה צריך בדיקות קרינה ורעש סביבתי? מכיוון שהיום יש מודעות לאיכות חיים. היום כבר ברור שאין שום סיבה שנחיה בצורה שלא נוחה לנו ויש מפגעים שונים שצריכים להיות מטופלים על פי חוק. לא כל אחד יכול לגרום לקרינה מסוכנת בהתאם למה שהוא רוצה ולא כל אחד יכול לגרום לרעש מחריש אוזניים, וכמובן שמעבר לפן החברתי – סביבתי יש גם את הפן הבריאותי. קרינה ורעש, שניהם וכל אחד לחוד יכולים לפגוע בבריאות ואם הם עוברים על התקנים המתאימים, יש מה לעשות.

בדיקות קרינה
יש מגוון רחב של בדיקות קרינה, קרינה שעשויה להיפלט ממכשירים שונים. יש בדיקות קרינה אלקטרומגנטית מחשמל כמו בדיקות קרינה מחדרי חשמל, בדיקות קרינה מקווי מתח, מציוד ומיכשור חשמלי, מארונות ולוחות חשמל ואפילו ממיטות חשמליות מתכווננות. יש בדיקות קרינה מאנטנות סלולאריות כמו גם בדיקות קרינה מתנורי מיקרוגל, בדיקות קרינה מראוטרים, בדיקות קרינה מתחנות שידור ומדברים אחרים. כיום יש מודעות רבה לקרינה על אף שכולנו חיים כשיש סביבנו כל הזמן קרינה כמעט אין סופית.
בדיקת רעש סביבתי
רעש הוא קול באוויר אשר פוגע באיברי השמיעה בגלל שהוא גבוה מידי או נמוך מידי. חשיפה לעוצמה כזו יכולה להיות בעייתית מאוד וככל שעובר הזמן הנזק רק הולך וגדל גם אם לא מרגישים אותו מיד. הפתרון הוא בדיקת רעש סביבתית, עם המיכשור המתאים ובהתאם לנהלים של המשרד לאיכות הסביבה. בדיקה כזו היא גם בהתאם למשך זמן הרעש במידה והוא מופיע בפרקי זמן קבועים והיא יכולה להימשך גם כמה ימים על מנת להגיע לתוצאה המדויקת.

חברת "איזוביט" המובילה בשוק
אם אתם צריכים בדיקת קרינה או בדיקת רעש סביבתי ברמה מקצועית, הגעתם אל המקום הנכון. חברת "איזוביט" היא החברה המובילה בשוק בתחום זה, חברה עם ניסיון רב ועם אנשי מקצוע מעולים. לחברה יש את הציוד המתקדם ביותר על מנת לבצע בדיקות מעין אלו, חברה שנהנית מאין סוף פידבקים על עבודתה ועל הרמה הגבוהה שלה.,

רוצים גם אתם? אתם מוזמנים ליצור קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם!
  בדק בית          איתור ליקויי בניה          ביקורות מבנים          בדיקת נזילות ורטיבות          פיקוח בנייה          בדיקת קרינה ורעש סביבתי          מהנדס בדק בית       
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם