074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדק בית דירה מקבלן

מאמרים:

מה הכי חשוב לדעת בעת רכישת דירה ישירות מקבלן? בעת רכישת דירה מקבלן, נהוג לעשות בדיקות בדק בית אשר כוללות תקינות מערכת האינסטלציה, תקינות מערכת החשמל, ובדיקות שונות המוודאות תקינות של בניית הדירה. את בדק בית דירה מקבלן מבצע מהנדס בדק בית המתמחה בבדיקות לאחר בנייה ושיפוצים של דירות ובתים.
 

בדק בית במרכז הארץ

אם אתם גרים באיזור מרכז הארץ, תוכלו לפנות לחברת בדק בית מקצועית המעסיקה מהנדס בדק בית עם ניסיון בתחום. בדק בית במרכז הארץ הוא מאוד נפוץ. מספר הפרוייקטים להתחדשות עירונית הקיימים בכל עיר והדרישה של בעלי הדירות החדשות לבצע איתור ליקויי בניה לפני הכניסה לדירות, העלה את הדרישה לבדק בית במרכז.
 

בדיקת צנרת

כחלק מבדק בית דירה מקבלן, מהנדס בדק בית מבצע בדיקת צנרת לדירה בעזרת אמצעים טכנולוגיים ייחודיים לבדיקות רטיבות ונזילות בדירות ובתים. בדיקת צנרת יכולה להתבצע עבור צנרת פנימית וצנרת חיצונית של הדירה ללא צורך בשבירת קירות או הרמת מרצפות. השימוש במכשירים טכנולוגיים מתקדמים בבדיקת צנרת לדירה, מאפשר עבודה נקייה ומקצועית.
 

חברות בדק בית במרכז

אם אתם נמצאים בשלבי סיום של שיפוץ דירה או נמצאים בסיום בנייה של בית באיזור המרכז, הדבר הכי נכון עבורכם הוא לפנות לחברות בדק בית במרכז ולקבוע פגישה עם מהנדס בדק בית לבדיקת הבית שלכם. אחת מחברות בדק בית במרכז המספקת ללקוחותיה מהנדס מקצועי לבדק בית, היא חברת איזוביט אשר משרדיה נמצאים ברחוב דרך השלום 10 בעיר תל אביב.
 

בדק בית דירה מקבלן דרך חברת איזוביט

חברת איזוביט חרטה על דיגלה לעזור לכל רוכש דירה או בית פרטי להגיע למטרה המיוחלת עם כל האמצעים והידע לרשותו. חברת איזוביט מבצעת בדק בית דירה מקבלן למאות לקוחות במרכז וברחבי הארץ ומאפשרת לבעלי הדירה החדשים לוודא כי הדירה שקיבלו אכן עומדת בתקני הבטיחות לפי החוק. בעלי הדירה, הממתינים לסוף תהליך רכישת הדירה, יכולים למנוע בעיות בעזרת מהנדס בדק בית ולגלות ליקויי בניה משמעותיים שלא נראו לעין בלתי מקצועית. אנשי המקצוע של חברת איזוביט יגיעו עד לדירה החדשה או המשופצת שלכם ויתנו לכם שקט ורוגע עם סיום תהליך רכישת הדירה וכניסת בני הבית לדירה.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם