074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדק בית חדש

מאמרים:

כניסה לבית חדש זה תמיד שלב עצום ומשמח. קבלת המפתח ומסירת הדירה מלווים בהתרגשות רבה אבל גם בחששות ובספקות. האם הקבלן עמד בדיבורו וכל תהליך הבניה התבצע בהתאם לפרטים הרבים המפורטים בחוזה? האם המפרט הטכני איכותי ויחזיק מעמד לאורך שנים? ומה בדבר איכות התשתיות, זרם המים ויתר הפרטים שיהיו חלק מהחיים של הדיירים במהלך תקופת החיים הבאה עליהם לטובה? למען האמת יש אנשים שמנסים ובודקים, בוחנים ושוקלים ומגיעים למסקנות. אבל המציאות מוכיחה כי הם לא תמיד יכולים לראות הכול ואין להם אפשרות טכנית לעלות על כשלים קיימים. כיוון שתחום בדק בית חדש מצריך מקצועיות רבה לצד כלים מתקדמים אשר הם אלו שמאפשרים לוודא כי אכן הכול תקין.

בדיקת בית חדש מקבלן

כדי להיות בטוחים כי הבית ששילמתם עליו במיטב כספכם מצדיק את העלויות ועונה על הדרישות מומלץ לבצע בדק בית חדש. מדובר על בדיקת בית חדש מקבלן אשר בוחנת את הבית מבחינות שונות. הבדיקה נועדה לבחון האם המבנה תיקני ועומד בכל הדרישות. האם הוא מאפשר מגורים בטיחותיים על פי הכללים. כמו כן יבדקו פרטים נוספים אשר מבטיחים כי כל המערכות פעילות ועונות על הצורך. לדוגמה, בדיקת בית חדש מקבלן תבדוק את זרם המים, את הרעש הקיים בדירה וכן הלאה.

בדק בית מקבלן

אמנם נראה כי הבית חדש והכול נוצץ ומבריק. אבל לא נכון להתפתות ולהעלים עין מכשלים שעשויים להיות במקום. רק בדק בית חדש שמתבצע על ידי חברה מקצועית יוכל לבחון את המבנה באופן יסודי ולאתר כשלים ותקלות אם ישנם במקום. עומדים לקבל את הדירה שרכשתם וחשוב לכם להיות בטוחים שהכול תקין ועונה על הדרישות? חשוב כי תבצעו בדק בית מקבלן באמצעות חברת בדק בית חדש מקצועית ואמינה.

בדק בית חדש

חברת איזוביט כאן עבורכם. אנחנו שמחים לספר לכם על שירות מקצועי שחותר לספק לכל לקוח את הטוב ביותר. החברה מספקת ללקוחות פרטיים שירות של בדק בית חדש כמו גם בדק בית מקבלן ואיתור ליקויים בדירה מקבלן.

ליקויים בדירה מקבלן

אם חשוב לכם להיות מרוצים והנכם מעוניינים לוודא כי הבית תקין וכל המערכות יוכלו לשרת אתכם נאמנה, אתם מוזמנים לפנות אל איזוביט חברה לאיתור ליקויים בדירה מקבלן. צוות החברה יגיע אליכם לבית ויערוך בדיקה מקיפה באמצעות כלים מקצועיים. המסקנות יועלו על הכתב ואתם תקבלו דו"ח חתום שמפרט אילו כשלים יש לתקן כדי שאכן תוכלו לגור בשלווה בדירה מושלמת.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם