074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

בדק בית

בניית בית היא פרויקט מורכב, פרויקט שיכול להיות אצל רבים ההוצאה המשמעותית ביותר שהם יוציאו בחייהם. לא מעט מושקע בבניית בית ומי שבונה מצפה לתוצאה מושלמת, אך לא פעם עלולים להתגלות ליקויים משמעותיים לאחר הבנייה.

הם נגרמים בגלל שיש בעלי מקצוע רבים שעובדים לפעמים בו זמנית מה שעלול לפגוע באיכות העבודה, הם נגרמים בגלל עובדים לא מקצועיים שמנצלים לפעמים את העובדה שלא כל דבר אפשר לגלות בזמן אמת, והם נגרמים בגלל שקבלנים מנסים לחסוך כסף, מנסים להפחית לעצמם עלויות ולהישאר עם נטו יותר גדול ביד, ומי שעשוי לשלם את המחיר (תרתי משמע) הוא דיירי הבית שתוך זמן קצר יכולים להיות עם מפח נפש גדול. בדיוק בגלל זה צריך בדק בית של אנשי מקצוע מומחים ועם ניסיון.

אילו ליקויים יכולים להתגלות
יש שלל ליקויים שעשויים להתגלות בבדיקת בדק בית והנה כמה מהם. יש את ליקויי הבנייה כפי שציינו שיכולים להיות החל מבעיות אינסטלציה ועד לבעיות של טיח וריצוף באיכות ירודה. יש חריגות בנייה שגורמות מיידית לירידת ערך הבית ובמקרה הגרוע יותר, לא תוכלו למכור את הבית כשתרצו. 


בדק בית גם יכול למנוע הפרעה לאיכות החיים אם מתגלות בעיות בצנרת, בעיות איטום, חשמל וכדומה שחייבות להיות מטופלות במהירות אחרת הם רק יחמירו, יש בעיות שלד שעשויות להתגלות שיש עימן בעיה בטיחותית חמורה, יש בעיות אסתטיקה של גימורים לא יפים, חיתוכים לא ישרים ועוד רבים אחרים.
 

איזוביט – לבדק בית מקיף ומקצועי
בדק בית נועד לשמירה על זכויות הקונה מול הקבלן, וחברת "איזוביט" היא המתאימה ביותר לפרויקטים מעין אלו.


היא מחזיקה בצוות מקצועי ומיומן של מהנדסים ובודקים מתחומים שונים, אנשי מקצוע שעושים את הכול על מנת שהלקוח אכן יקבל את בית חלומותיו ולא יהיה עם עוגמת נפש. הבדיקה הינה יסודית וכוללת את כל המרכיבים הדרושים לבדיקה כזו, בדיקה ברמה הגבוהה ביותר – בדיקה תכנונית, בדיקה הנדסית ובדיקה סביבתית. בדיקת בדק בית של חברת "איזוביט" לא מיועדת רק לרוכשי דירות מקבלן אלא גם לרוכשי דירת יד שנייה שרוצים לדעת שהם עושים את העסקה הנכונה.

צרו קשר עוד היום וקבלו את  כל המידע שאתם צריכים!
 
  בדק בית          איתור ליקויי בניה          ביקורות מבנים          בדיקת נזילות ורטיבות          פיקוח בנייה          בדיקת קרינה ורעש סביבתי          מהנדס בדק בית       


מבצע מיוחד:

בדק בית

1,350 ₪!


החל מ -

 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם