074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

ביקורת בנייה

מאמרים:

תהליכי בנייה כוללים שלבים שונים. במהלך הבנייה עושים שימוש בכלים רבים ובמגוון רחב של חומרי גלם. כמובן שכל התהליך מתבצע בהתאם לתכניות הבניה אשר ערך האדריכל. אבל תהליך הבנייה עשוי להיות הולם ומוצלח, אך עלול גם להתנהל בצורה כושלת, לדלג על שלבים ולהתפשר על איכות. כמובן שזה מצב רחוק מלהיות אידיאלי. כיוון שבניה שלא מתבצעת בהתאם לכללים מביאה לכך שהמבנה לא יהיה תקני, שהוא יתאפיין בכשלים מסוגים שונים ועוד. מסיבה זו חשוב מאוד ללוות את תהליך הבנייה בפיקוח ובביקורת. ביקורת בנייה נועדה להבטיח כי התהליך כולו מתבצע על הצד הטוב ביותר ועל פי כל התקנים הרלוונטיים.

ביקורת ליקויי בניה

ביקורת בנייה מתבצעת על ידי חברה המתמחה בתחום. חברה אשר יש לה ניסיון ומוניטין בתחום הבניה, והיא צברה וותק ומיומנות רבה בתחום. מלבד זאת על החברה להיות מעודכנת בחידושים שקיימים בתחום ביקורת בנייה כדי לספק מענה מושלם ללקוחותיה. ביקורת ליקויי בניה נועדה לבדוק את המבנה על כל חלקיו ולאתר ליקויים אם ישנם. חשוב לציין כי במרבית המקרים מאתרים במבנים חדשים ליקויים שונים במהלך ביקורת בנייה. וזאת בשל העובדה כי קבלנים רבים בוחרים להעלים עין, לקצר את הדרך או לחסוך בעלויות של חומרי הגלם ובכך להגדיל את אחוזי הרווח שלהם מכל העסקה. לשם כך חשוב לפנות אל חברת ביקורת בנייה.

איתור ליקויי בנייה

חברות ביקורת בנייה מציעות שירות שכולל בדיקה יסודית של המבנה מתוך מטרה לאתר כשלים שונים במידה וקיימים כאלו. איתור ליקויי בנייה הנו תהליך אשר מתבצע על ידי צוות מקצועי שמאגד ידע ממספר תחומים. הידע הזה מאפשר להם לאתר כשלים, לזהות בעיות ולבצע מדידות שונות. כך הם מסיקים מסקנות ומעלים אותם על הכתב בדו"ח המפורט אשר מוגש ללקוח עם סיום תהליך ביקורת ליקויי בניה.

ליקויי בנייה רטיבות

אחד התחומים הבעייתיים ביותר הוא תחום הרטיבות. מים עלולים להביא עימם נזקים רבים במידה והם קיימים במקום שאמור להיות יבש. ואכן, ליקויי בנייה רטיבות נחשב לליקוי חמור ומזיק ביותר. כדי לאתר רטיבות יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מציעה שירותי איתור ליקויי בנייה. קבלו את חברת איזוביט – החברה המומלצת והמובילה בענף ליקויי בנייה רטיבות. החברה מספקת שירותים מתקדמים מאוד לאיתור נזילות וכשלים נוספים בבנייה. כאשר איזוביט בשטח אתם יכולים להיות רגועים – הצוות יאתר את הכשלים במידה והם קיימים, ואתם תדעו מה עליכם לעשות כדי להכשיר את הבית למגורים.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם