074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

ליקויי בניה

מאמרים:

ליקויי בניה הינם למעשה מגוון רחב של תקלות אשר מתקיימות בתשתיות המבנה. על מנת לאתר ליקויי בניה יש צורך באיש מקצוע אשר עבר התמחות ספציפית בתחום, מחזיק בניסיון רב ובידע מקצועי רחב. פעמים רבות, ללא ידע מקצועי, כמעט בלתי אפשרי לאתר ליקויי בניה באופן ראשוני ופשוט. לכן, כיום ניתן לראות כי הביקוש לבדק בית ואיתור של ליקויי בניה הינו גבוה במיוחד. כמו כן, מדובר על שירות אשר יכול להתאים לדירות, בתים, מבנים חדשים מהקבלן ועוד. כמו כן, ברוב המקרים ליקויי בניה מופיעים בשטח המבנה עצמו, כך שללא טיפול ותיקון הליקויים ניתן אף להגיע למצב של סכנת חיים, ירידה בערך הנכס, ועוד.

הסיבה להופעת הליקויים בדרך כלל היא שימוש בחומרים פגומים, ביצוע רשלני, או סדר פעולות שגוי. איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד. כיום החברה לגאה להתמחות בבידוק, בקרה, ביקורת מבנים, בדיקת מבנים, איתור ליקויים, פיקוח וייעוץ ולא מבצעת עבודות בניה ושיפוץ וזאת כדי להתמקד במומחיות שלה, בתחום הבדיקות. בניגוד לחברות אחרות, החברה דוגלת בשירות גם לרשויות ולמוסדות, דבר אשר מעיד על מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, החברה מעניקה שירות גם ללקוחות פרטיים אשר צריכים שירות חד פעמי. 

ביקורת מבנים

ביקורת מבנים הינה קריטית וחשובה במיוחד, כאשר ניתן לבצע אותה בכל רגע נתון, אך מומלץ לערוך את הבדיקה בטרם הכניסה אל הדירה או הבית. איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד. כיום החברה לגאה להתמחות בבידוק, בקרה, איתור ליקויים, פיקוח וייעוץ ולא מבצעת עבודות בניה ושיפוץ וזאת כדי להתמקד במומחיות שלה, בתחום הבדיקות.

בדיקת מבנים

בדיקת מבנים הינה מהותית בכל כניסה לבית חדש. המטרה החשובה ביותר של בדיקה זו היא לאתר ליקויי בנייה שונים. איש המקצוע למעשה מוצא כל ליקויי ומפרט אותו בדוח מסודר, תמונות, רמת סיכון, עלויות תיקון, אופן התיקון ועוד. חשוב במיוחד לבצע את הבדיקה אך ורק על ידי איש מקצוע אשר מתמחה בתחום. 
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם