074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

מהנדס בדק בית

מאמרים:

מהנדס בדק בית הינו מקצוע מורכב אשר דורש ידע מקצועי רב, ניסיון והתמחות. למעשה, התפקיד המרכזי והחשוב ביותר של מהנדס בדק בית הוא לערוך בדרך בית, שזוהי למעשה בדיקה של מערכות הבית השונות, אשר מתבצעת אך ורק על ידי איש מקצוע מנוסה. מהנדס בדק בית בודק את מערכות המים, החשמל, ריצוף, איטום, צבע, ומגוון מאפיינים שונים, זאת על מנת לבדוק האם קיימים ליקויי בניה. כמו כן, במידה ומדובר בדירה חדשה מהקבלן, מהנדס בדק בית בוחן את המבנה עצמו, בהתאם לתכניות המפרט, כך שכל מה שהובטח על ידי הקבלן אכן מומש. בדיקה על ידי מהנדס בדק בית נועדה לאתר את כל הליקויים הקיימים בדירה, על מנת למנוע מצבים של אי נעימות.

איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד. כיום החברה לגאה להתמחות בבידוק, בקרה, איתור ליקויים, פיקוח וייעוץ ולא מבצעת עבודות בניה ושיפוץ וזאת כדי להתמקד במומחיות שלה, בתחום הבדיקות, בדק בית ועוד. בניגוד לחברות אחרות, החברה דוגלת בשירות גם לרשויות ולמוסדות, דבר אשר מעיד על מקצועיות ואמינות ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, החברה מעניקה שירות גם ללקוחות פרטיים אשר צריכים שירות חד פעמי. 

בדק בית

בדק בית הינה בדיקה חשובה וקריטית במיוחד, אותה עורך איש מקצוע בעל התמחות וניסיון בתחום אשר עבר הכשרה ספציפית. כמו כן, על איש המקצוע לאתר את כל הליקויים הקיימים בדירה או בבית, לערוך דו״ח מפורט אשר מפרט את הליקויים אותם יש לתקן. בדק בית מקצועי אשר מתבצע באופן אפקטיבי ונכון יכול לחסוך כסף רב, לגרום לשקט נפשי, ואף להציל אתכם מחתימה על עסקה גרועה.

כמו כן, חוות הדעת של איש המקצוע כוללת בדרך כלל הערכה כספית, תמונות של הליקויים ועוד. מומלץ לבצע את הבדיקה טרם הכניסה לבית, על מנת לדרוש מהקבלן לתקן את כל הליקויים אשר נמצאו במהלך הבדיקה. איזוביט הינה חברה בעלת ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום ניהול פרויקטים וביצוע בבניה, עבודות עפר ותשתיות לרבות תשתיות תקשורת, תשתיות מים וביוב יסודות לבינוי ועוד.

 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם