074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

מהנדס בדק בית

למה אתם צריכים מהנדס בדק בית? כי אם זה עתה סיימתם לבנות את הבית שלכם או אם אתם רגע אחרי סיומו של שיפוץ גדול או הרחבת מבנה קיים, אתם חייבים לוודא שהכול תקין. מה זה אומר שהכול תקין? זה אומר שהמבנה נבנה בתקנים ישראלים, זה אומר שהחומרים בהם נעשה שימוש הם חומרים מורשים, זה אומר שאין בעיות צנרת ואינסטלציה, שמערכת החשמל תקינה, שהקירות, הריצוף, הגג, הטיח, החלונות וכמובן השלד חזקים ועמידים.

אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לא לבצע את הבדיקה הזו מכיוון שמה שלא תקין, רק ילך ויחמיר ובסופו של דבר תצטרכו לשלם על תיקונים מורכבים יותר הרבה מאוד כסף.

איכות, בטיחות ואסתטיקה
מהנדס בדק בית יוכל לבדוק את כל מה שהוזכר כאן ועוד אלמנטים רבים אחרים ביסודיות. בדק בית היא לא בדיקה שאפשר לעשות עוד שנים לאחר סיום הבנייה או השיפוץ מכיוון שבשלב מסוים האחריות היא של בעל הבית בלבד ויהיה לו קשה מאוד להוכיח שהליקויים הם מהבנייה. ליקויי בנייה הם קודם כל בעיה בטיחותית שצריכה לקבל מענה, בעיה בטיחותית שמצריכה טיפול מהיר בכדי לנטרל את הסיכונים ובמקרים רבים הם גם בעיה אסתטית והליקויים הללו נראים בעין. 
מהנדס בדק בית צריך להיות כמובן עם ניסיון וחברת "איזוביט" תספק לכם צוות בדיקה אמין ומקצועי.

למה לבחור דווקא "איזוביט"?
חברת "איזוביט" עובדת הן עם המגזר הפרטי והן עם המגזר הציבורי והעסקי. אם אתם צריכים מהנדס בדק בית לכל מבנה שהוא, מהנדס עם ניסיון רב ועם כל הידע הנדרש על מנת שיוכל לבצע את עבודתו בצורה טובה הגעתם למקום הנכון. חברת "איזוביט" מספקת מהנדסים בעלי רזומה עשיר, מהנדסים אמינים ומקצועיים שישמחו לסייע לכם. החברה עובדת עם נכסים מסוגים שונים – הן דירות מקבלן והן וילות כמו גם חנויות ונכסים שונים, מהנדסים שיבצעו בדיקה מקיפה ברמה הגבוהה ביותר ויספקו לכם דו"ח מפורט על מצב המבנה.

אם גם אתם מחפשים את הטובים ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את המידע עבורכם.
  בדק בית          איתור ליקויי בניה          ביקורות מבנים          בדיקת נזילות ורטיבות          פיקוח בנייה          בדיקת קרינה ורעש סביבתי          מהנדס בדק בית       
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם