074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה

מאמרים:

בכל פרוייקט בנייה יש התייחסות רבה למבצעים, אך יש חשיבות רבה גם לתפקיד המפקח. בעת בחירת הקבלן המבצע את הבניה של הבית אנחנו שמים את כל האחריות על הקבלן. כיום ניתן לשכור מנהל אשר יפקח על הבנייה ועל הקבלן המבצע באופן אובייקטיבי. ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה מתבצע על-ידי חברות המתמחות בתחום הבנייה והתשתיות. המהנדסים של חברות המבצעות את הפיקוח על הפרוייקט מתנהלים לפי התקנים בישראל לבנייה. המהנדסים המפקחים על הבנייה נדרשים להיות בעלי ידע רב בנוגע לחומרי הבנייה ולתקנות הבטיחות הקיימות היום.
 

פיקוח וניהול פרויקטים לאנשים פרטיים ולארגונים

בכדי לוודא שפרויקט הבנייה יצליח ללא תקלות חשוב שיהיה איש מקצוע מוסמך האחראי על העבודה של הקבלן. לקבלן יש עובדים שונים שלעיתים מתחלפים בעת הפרוייקט ולכן חשוב שיהיה פיקוח וניהול פרויקטים על-ידי חברה מקצועית המתמחה בכך. פיקוח וניהול פרויקטים הוא קריטי לכל פרויקט בניה ומונע תקלות הנגרמות עקב שימוש באיכות
ירודה של חומרי בנייה.
 

פיקוח בניה לבתים פרטיים

אם אתם מתחילים בתהליך של בניית בית פרטי, תשמחו וודאי לדעת שניתן לבצע פיקוח בניה גם לבתים פרטיים. כאמור, פיקוח בניה על-ידי חברה חיצונית הוא אובייקטיבי ומטרתו לשמור על האינטרסים של בעלי הבית ולא של הקבלן ומהווה יתרון לבעלים.
 

חברות פיקוח וניהול פרויקטים

בכדי לוודא שבחרתם בחברה הטובה ביותר מתוך חברות פיקוח וניהול פרויקטים הקיימות בישראל, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית בעלת ניסיון רב בניהול ופיקוח פרויקטים בבניה. אחת החברות המנוסות ביותר בתחום היא חברת איזוביט שמשרדיה נמצאים בתל אביב.
 

ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה על-ידי חברת איזוביט

חברת איזוביט מבצעת ניהול ופיקוח פרויקטים בבניה כבר למעלה מ-10 שנים לאנשים פרטיים ולארגונים. מפקחי הבניה של חברת איזוביט מנהלים פרויקטים לבניה בהתאם לתקנון ודו"חות קבועים המאפשרים סדר ומעקב אחר כל שלבי הבניה של הבית. בניית בית פרטי או מבנה לארגון דורשים השקעה כספית עצומה ולכן יש חשיבות באיכות הבנייה ובפיקוח אחר הגורם המבצע. אם אתם מתלבטים לגבי חברה לניהול ופיקוח פרויקטים בבניה, מומלץ לכם לבחור בחברת איזוביט הישראלית עם צוות המהנדסים המנוסה האחראי על מאות פרויקטים של פיקוח וביקורת בניה.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם