074-767-94-55

לקבלת ייעוץ חייגו

פיקוח בניה פרטית

מאמרים:

אם ברצונכם להתנהל בצורה נכונה בעת בניית בית פרטי, חשוב לעשות זאת מול פקח בניה פרטי שידאג לאיתור ליקויים בשלב הבניה. פיקוח בניה פרטית הוא תחום הקשור לביקורות מבנים ומהווה ייעוץ מקצועי לאנשים פרטיים המתחילים בתהליך בניית בית. ביישובים רבים בישראל ובעיקר בקיבוצים ישנה בניה אינטנסיבית של בתים פרטיים למגורים. תהליך הבניה הוא מורכב ותלוי בדרישות של בעלי הבית. בעלי הבית שאינם מכירים את נהלי הבטיחות למבנים יכולים להתרצות מהמראה החיצוני של הבית ולקבל את עבודת הקבלן כמו שהיא. פיקוח בניה פרטית מספק לבעלי הבית ייעוץ ובדיקות מבנים בכדי לוודא שהקבלן אכן עובד לפי התקנים המחמירים של בניה פרטית. מראה חיצוני של בית לא מעיד על איכות הבניה ואיכות הבניה משפיעה ישירות על בטיחות בני המשפחה שיעברו לחיות בבית ברגע שתסתיים בנייתו. 

חברות פיקוח בניה

בכדי לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר בנוגע לליקויי בניה של הקבלן, ניתן היום לפנות לחברת פיקוח בניה שתבצע את הפיקוח על תהליך בניית הבית. חברות פיקוח בניה שולחות אנשי צוות מקצועיים לאתרי הבניה השונים ברחבי הארץ בכדי לעשות בדיקות במבנה הבית גם בתהליכים הסופיים של בניית הבית. הבדיקות השונות של חברות פיקוח בניה כוללות בין היתר איתור נזילות בצנרת, פיקוח על שמירת תקני הבניה ובדיקות קרינה ורעש סביבתי.  
 

חברות פיקוח בנייה במרכז

אם אתם גרים במרכז הארץ ואתם נכנסים לתהליך של בניית בית, כדאי לכם לפנות לחברות פיקוח בנייה במרכז. לפני תחילת העבודה עם חברות פיקוח בנייה אתם נפגשים עם צוות החברה ומציגים את תוכניות הבנייה של הבית החדש שלכם. הצוות מתנהל מולכם ונותן לכם את כל המידע הדרוש לפני בדיקות הבית ופיקוח אחר הבניה. בעיר תל אביב ישנה בניה מאסיבית של מבני מגורים לאחר ביצוע הריסת מבנים ישנים. פיקוח בניה תל אביב הוא נפוץ מאוד וניתן לראות פיקוח בניה פרטית באיזורי בנייה רבים בעיר.
 

פיקוח בניה תל אביב על-ידי צוות חברת איזוביט

חברת איזוביט, היושבת בתל אביב, מבצעת פיקוח בניה פרטית לבתי מגורים ולמוסדות. אנשי הצוות של חברת איזוביט מיומנים ומנוסים בביקורות מבנים והם האנשים הנכונים ביותר לביצוע פיקוח בניה עבור הבית שלכם.
 
 


רכשתם נכס?
מעוניינים לבדוק את הדירה?
צרו איתנו קשר בטלפון
 074-767-94-55
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

 

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-55

envelop3, envelop, mail, email, contact, letter

info@isobit.co.il

location, location, map, marker, pin

דרך השלום 10, תל אביב

​​
 

רכשתם נכס? מעוניינים לבדוק את הדירה? צרו איתנו קשר
בטלפון 074-767-94-55  או מלאו את הטופס ונחזור אליכם